TEHTUD TÖÖD

Kapsa

TARTU / 2023

RENOVEERIMINE / SISEKUJUNDUS


Hektilise stiiliga pisike Supilinna korter sai perenaise soovil täiesti uue rahuliku, pehme ja minimalistliku ilme.

Muutsime planeeringut ja tekitasime juurde lisatoa, mille näol saime elutuppa omakorda luua sisse ehitatud riiulid ja panipaiga, sest perel oli nendest kohe eriti puudu. Korda sai tehtud olemasolev parkett, vahetatud uksed, seinad täielikult värvitud ning TV-sein kaetud loodusliku marmor-lubipahtliga. Magamistoas võtsime samuti ühe seina maha, et saada lisaruumi ja projekteerisime funktsionaalsema garderoobi nii esikusse, kui ka magamistuppa.
Valisime uue mööbli, kardinad ja valgustid.

Erimööbli äratas joonistelt ellu - Fööbel OÜ

Lastekodu

Ühte mõnusasse Merko uusarendusse aitasime imearmsal perel luua nn valgesse karpi hubase ja omanäolise kodu.

Projekteerisime kogu erimööbli - tammespoonist köögi valgustatud kiviseina ja peiduuksega sahvrisse, TV-seina riiuli, mis sai vastavalt seadmetele täpselt nii nagu vaja, esiku garderoobi koos valgustatud nišiga ja magamistoa voodipeatsi seina, millele andsime pehmust ja tekstuuri marmor-lubivärvi ja akustiliste ribipaneelidega.
Aitasime valida kogu sisustuse sh. tekstiilid (kardinad) ja valgustid ning muud aksessuaarid.

Erimööbli äratas joonistelt ellu - Fööbel OÜ
Sisustusaksessuuarid - ELKE Mööbel
TALLINN / 2023

UUSARENDUS / SISEKUJUNDUS

Pärnu rannakorter

PÄRNU / 2023

UUSARENDUS / SISEKUJUNDUS

Ühe imearmsa pere suvekodu pisikese jalutuskäigu kaugusel Pärnu rannast, mille rõdult võib õhtuti rannas loojuvat päikest vaadata.
Arendaja poolt oli korterisse valitud väga ilusad ja klassikalised valikud - kalasabas tammeparkett ja neutraalsed toonid.
Omalt poolt aitasime valida sobiva sisustuse, valgustuse, tekstiilid ja projekteerisime köögi, esiku garderoobi ning valamukapi/majapidamisnurga vannituppa.
Elutuba täiendasime pehme ja hubase marmor-lubivärviga ning magamistoale andsime iseloomu mereteemalise tapeediga.
Eriliseks ja omanäoliseks kirsiks tordile sai seina valitud kunstiteos, mille maalis Kreekas ekstra selle korteri tarbeks Vilen Künnapu.

Erimööbli äratas joonistelt ellu - Fööbel OÜ

Vana-Lõuna

Imelises Lutheri kvartalis võtsime ette ühe köögi ja elutoa renoveerimise, sidudes need ruumid muu elamisega ühtseks toimivaks tervikuks.
Vahetasime välja põranda, liistud ja valisime uued värvid. Korrigeerisime valgustusplaani ning projekteerisime täiesti uue köögi ja TV-kapi ning ühtlasi joonistasime nullist metallist riiuli/vaheseina esikusse.
Valisime välja uued valgustid ja sisutuselemendid, mille juurde valis kirsiks tordile aksessuaarid äärmiselt hea maitse ja stiilitunnetusega perenaine.

Erimööbli äratas joonistelt ellu - Fööbel OÜ
Riiuli/vaheseina muutis jooniste järgi reaalsuseks - Avolux OÜ

TALLINN / 2022

RENOVEERIMINE

Ilvese

TALLINN / 2023

UUSARENDUS / SISEKUJUNDUS

Uuesalus valmis meil valgusküllane, pehme, pastelne ja nii hubane
kodu, mis sai mõnusalt omanike nägu.

Aitasime valida köögile värvid/materjalid, täiendasime interjööri aktsentseintega, valisime kogu sisustuse, valgustuse ja tekstiilid ning projekteerisime erimööbli - magamistoa garderoobi, majapidamisnurga ja esiku garderoobi.

Lageda eramu

Klient tundis, et uues kodus ei ole õiget kodutunnet ja kodu pole päris nende nägu,

Renoveerisime täielikult vannitoa - vahetasime põrandaplaadid ja katsime vanad seinaplaadid mikrotsemendiga, vahetasime välja ka enamiku santehnikast.

Projekteerisime täiesti uue funktsionaalse köögi ja ka TV seina mööbli. Muutsime kaminat, valgustust ja kogu kodu tonaalsust ning valisime uue mööbli ja isikupärased detailid.
Kodu sai värske, minimalistliku, natuke glämmima ent stiilipuhta ilme ja mis kõige tähtsam klient oli oma uues kodus õnnelik!

TALLINN / 2023

RENOVEERIMINE

Snowhound büroo

Avatud planeeringuga värvikas büroo Grüne majas vaatega loomaaiale, mis sai loodud ettevõtte imagot ja sealse kollektiivi huve ja soove arvestades.

Eesmärgiks oli luua mõnus töökeskkond, mis juba büroosse sisse astudes tekitaks hubase tunde. Projekteerisime selleks mugava leboalaga fuajee garderoobi, funktsionaalse ja värvika köögi, privaatse vastuvõtulaua ning mõnusa ja mängulise puhketoa.

Üldala sai loodud rahulik toetades samal ajal produktiivset töökeskkonda ja rikastades seda looduslike materjalide ja detailidega.
TALLINN / 2022

UUSARENDUS

Põhja puiestee vannituba

Täielikult renoveeritud avar ja luksuslik vannituba, kus meie eesmärgiks oli luua üks tõeliselt mõnus kodune spaa.

Valisime minimalistliku ja stiilse san.tehnika, luksuslikud marmorplaadid kombineerides heledat ja tumedat, julged saunapaneelid ning projekteteerisime valamu/majapidamiskapi nii, et kõik oleks peidus, esteetiline ja samal ajal ka praktiline.

Erilahendusena sai projekteeritud praktiline dušinurga nišš ning avaruse rõhutamiseks tehtud terve seina ulatuses peegelsein, mida akustika tasakaalustamiseks ja hubasuse loomiseks täiendasime kardinatega, mis andsid omakorda mõnusa privaatsuse.
VILJANDI / 2023

RENOVEERIMINE

RENOVEERIMINE

TALLINN / 2022
Eesmärk oli luua minimalistlik, kontrastide rohke iseloomuga poissmehe pesa, kus igale asjale on oma koht ja kõik on läbimõeldud.

Vana laminaadi vahetasime sooja tammeparketi vastu, värvid valisime jõulised ja maskuliinsed, aga tasakaalustasime helehallide varjundite ja sooja puiduga.
Projekteerisime uue köögi, esiku garderoobi, valamukapi, magamistoa garderoobi ning valisime kogu sisustuse, tekstiilid ja valgustuse, et luua ühtne toimiv tervik.

Ketraja

UUSARENDUS / SISEKUJUNDUS

TALLINN / 2022
4-toaline korter Nõmme mändide vahel, kus arendaja poolt olid paigas juba vannitoad ja parkett.
Valisime sobivad siseviimistlusmaterjalid ja toonid, korrigeerisime natuke valgustite paigutust ja valisime sobivad tooted, projekteerisime eritellimusmööbli - köögi, valgustatud niši, garderoobid ja valisime kogu sobiva sisustuse lähtudes pererahva vajadustest ja soovidest.

Imearmsas koostöös kliendiga tekkis lummav sügavsiniste ja vesihallide sümbioos mõnusas modernses võtmes, mida jäid ehtima personaalsed kunstiteosed.

Kivinuka

TERVIKLAHENDUSEGA UUS ERAMU

TARTU / 2022
Maja, mille lugu kulges ja sündis 1,5a. jooksul mõnusas koostöös ehitaja ja kliendiga. Klassikaline, ajatu, ja kvaliteetsete materjalidega interjöör, mida ehivad naturaalne tamm ja marmor ning mille seovad ühtseks toimivaks tervikuks lamineeritud ribipaneelid.

Eritellimusena projekteerisime unistuste köögi, praktilise ja mugava esiku garderoobi, mahuka sauna eesruumi mööbli, nutika teise korruse garderoobi ja omanäolise vannitoa erilahenduse ja magamistoa voodipeatsi.

Meie suurimaks lemmikuks lisaks unistuste köögile on imeilus naturaalne ja mänguline elutoa sein.

Raja eramu

RENOVEERIMINE

ELVA / 2021
Värvide mäng imelises Elvas! Ühe karismaatilise paari värvikas ja värskendav kodu oma veelgi karismaatilisemate kassidega, kellest üks osutus ka professionaalseks poseerijaks.

Tegime korda vana autentse parketi, valisime uued põrandaplaadid, värvisime üle kogu korteri, lõime uue valgustusplaani ja tegime kapitaalremondi vannitoas kasutades mikrotsementi.
Projekteerisime täiesti uue köögi lähtudes pere vajadustest ja soovidest ning otsisime kõik valgustid ja kogu sobiva mööbli.

Modernsed mõtted tuli ühildada olemasolevate eriliste ja suurt sentimentaalset väärtust omavate vintage aaretege, mis lõpuks moodustasid kokku ühe erilise terviku.

Nooruse

RENOVEERIMINE

VÕRU / 2021
Korter, mille omanikule telefoniteel kiirelt valgustusalast nõu andes jõudsime hoopis koostööni, millest valmis terve korter. Eesmärk oli luua rahulik, helge, ajatu ja hubane üürikodu, kus oleks mõnus elada.

Valisime seina mahedad beežid, rohelised ja hallid toonid, mis mõjuvad silmale rahustavalt ja loovad rahustava keskkonna. Ühtlasi on need toonid, mida oleme harjunud enda ümber ka looduses nägema - liivarand, rohelus ja sügisene vihmapilvedes taevas. Üürikorterisse sobivad seetõttu ideaalselt, kuna on silmale tuttavad ja meeldivad paljudele. Lisaks tõime natuke taimemustrit sisse tapeediga elutoa ja magamistoa seinal. Samades toonides valmis ka pisike, kuid funktsionaalne eritellimusel köök.

Võru üürikorter

UUSARENDUS

TALLINN / 2021
Üldine planeering oli antud objekti juures suuresti paigas, aga klient vajas natuke abikätt kööginurkade ja koosolekuruumi planeerimisel ning arendaja poolt pakutud materjalide valimisel ja toonide ühildamisel. Soov oli kindlasti teha kontor, mis oleks oleks värviline ja elav ning brändi nägu. Sinine ja kollane! Mul pani selline põnev värvide kombinatsioon küll kohe silma särama.
Lõime ruumi keskele modernsed raamuksed, et vajadusel pidada privaatsemat koosolekut või siis avatud ustega tootetutvusti. Mahutasime showroomi ära tooted ja garderoobi ning kööginurga. Kontori poolele lõime samuti kööginurgakese ja mahuka klaasustega kapi, mis esilagu tundus, et jääb tühjaks, aga sai õigepea täidetud - nutikaid panipaiku pole kunagi liiga palju!

Nurme showroom/büroo

Toome

Võtsime ette ühe armsa pere korteri renoveerimise Viljandi järve kaldal. Värvisime üle seinad ja valikute tegemisel osutus oluliseks praktilisus, pehmus ja ajatus ning loomuliku päevavalguse rõhutamine. Elutoa ja magamistoa seinale sai valitud effektne Kalklitir lubivärv, mis vastavalt langevale valgusele Viljandi järve kaldal päikeseloojanguga mõnusalt mängib. Vahetasime välja kõik pistikud/lülitid ning valgustid. Vannituppa projekteerisime uue valamukapi, et olmeasjad leiaksid omale koha ja ruum oleks organiseeritud sest pereema tundis sellest väga puudust. Elutoas vahetasime välja kogu mööbli ja tekstiili.
Kui viimased detailid paika sättisime ja Sirly selja tagant sosistas, et: "Issand, kui ilus, nagu poleks minu kodugi …", oli selge, et kõik sai täpselt nii kuis peab.
VILJANDI / 2020

RENOVEERIMINE

RENOVEERIMINE

VILJANDI / 2018
Viljandi kesklinnas vanas õpetajate majas täielikult renoveeritud korter. Ruumikitsikuse tõttu muutsime planeeringut. Vannitoa lammutasime suuremaks, et perel oleks väikeste lastega seal mõnusam toimetada ning eluruumid – köök ja elutuba projekteerisime avatuks. Välja lõhkusime madalamaks toodud lae, mille arvelt tekkis 0,5m kõrgust juurde, mis avatud ruumi veelgi avaramaks muutis ning tekitas tunde, et korter on palju suurem, kui 60m². Värvigamma jäi looduslähedaseks, rahulikuks ja pastelseks. Seinast välja lõhutud palgid taaskasutasime ning neist valmis eritellimusel voodi. Nutika lahendusena lõime koridori laele mahuka panipaiga, et pererahvas saaks seal hoida oma reisikohvreid. Ainsate detailidena säilitasime kahepoolsed klaasraamidega uksed, mis olid osa kogu korteri identiteedist.

Jakobsoni

UUSARENDUS / TERVIKLAHENDUS

LAAGRI / 2016
2016a. „Naabrist parem“ saate raames väikese eelarvega valminud 37m² suurune Skandinaavia stiilis korter Laagris. Korterit iseloomustab avarus, funktsionaalsus, mustrid ning rustikaalsed ja naturaalsed elemendid. Rustikaalsust sai näiteks rõhutatud puidust taimekastidest valminud TV-kapi ning koridoris istumispinnaga.

Põrandaid katab praktiline, effektne ja vastupidav LVT, mis mõjub jala all mõnusalt tekstuurse ja soojana. Vannitoa ja köögi ühendab tervikuks geomeetriliste mustritega keraamiline plaat Mutina valikust, mis annab kogu korterile värvikust ja iseloomu!
Erilahendustena vannitoas avaruse säilitamiseks sai pesumasin projekteeritud esiku kappi ning magamistuppa loodud lae alla effektsed riiulid, et tekitada juurde panipaik pererahva raamatutele.

Kasekodu

Kirjuta mulle!
Instagram nupp
Facebook nupp
triinu@triinuaruoja.ee
+372 58340608