TEENUSED

Minu lähenemine
sisekujundusteenusele

Valgus, avarus, praktilisus ja minimalism on põhimõtted, mida oma sisekujunduse ja sisearhitektuuri töös järgin. Usun kvaliteetsetesse ja ajatutesse materjalidesse ning sellesse, et vähem on alati parem. Pühendun keskkonna loomisele, kus on ruumi hingata, mõelda, puhata, inspiratsooni koguda, mõnusalt aega veeta - keskkonda, kus iga indiviid saaks pingevabalt olla tema ise.

Kui minu põhimõtted kõnetavad sind ja soovid neid ka oma kodu, kontori või muu keskkonna kujundamisel rakendada, siis minuga tutvumine on õige esimene samm!

Sul on palju ideid ja mõtteid ning üldpilt on justkui paigas, aga tunned, et vajad lisaabi detailidega või ühtse terviku moodustamisega? Saame kokku, et selgitada välja sinu murekohad, eesmärgid ja soovid.

✓Arutame läbi võimaliku stiili ja värvigamma
✓ Räägime läbi valguslahendused ja sobilikud tooted
✓ Vaatame üle mööblipaigutuse ja ruumiplaani
✓ Soovitame mõningaid sisustustooteid
✓ Keskendume ühtse terviku loomisele
✓ Paneme paika edasise plaani, et jõuaksid enda eesmärgini

Konsultatsioon

kestusega kuni 2h
€300
üle Eesti hind kokkuleppel

Edasine koostöö

Kõigi soovid ja vajadused on erinevad, nii samuti ka projektid ja nende keerukus. Lähenen igale projektile individuaalselt ja seetõttu on keeruline täpset teenuse hinda määratleda, aga toon välja kõige sagedasemad projektitüübid ning nende ligikaudsed hinnad. Täpse hinnapakkumise saan teha peale projektiga tutvumist ja töömahu hindamist.

Sisekujundus

€40-55
/ m²

Sisearhitektuur

Olemasolevate ruumide uuendamine, kus põrandaplaan ja elektrisüsteem on suuresti juba paigas. Paneme paika mööbli ja valgustusplaani vastavalt võimalustele. Valime sobivad siseviimistlumaterjalid ning projekteerime eritellimusmööbli. Aitame teha just sinu vajadustele vastava hubase, praktilise ja mõnusa pesa.
al. €65
/ m²
Terviklik sisearhitektuurne projekt elamu, korteri ehitamisel. Parima lõpptulemuse saavutamiseks teen koostööd nii arhitekti kui ka ehitajaga. Projekti täpne hind sõltub objekti keerukusest, küll aga ei sõltu sellest tulemus, sest sellise koostöö läbi sünnivadki unistuste lahendused.

Sisustamine

€35
/ m²
Juba valmis ruumide stiliseerimine. Millist diivanit, söögitoole või kardinaid valida, et kõik omavahel kokku sobiks ja moodustuks ühtne tervik?
Aitame valida just sulle sobivad tooted diivanist kuni pisikeste sisustusdetailideni välja. Loome hubase ja mõnusa pesa!

Kirjuta mulle!
Instagram nupp
Facebook nupp
triinu@triinuaruoja.ee